Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2022. Április 23. 14:27, szombat | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

A jó gumiválasztás lesz a nyerő!

Boldogkő rali vár Ákosra és a csapatára a hétvégén.

Villáminterjú Ákossal a verseny előtt.

3x3 gyors igazi ralipályákon. Melyik és miért fog nektek vajon tetszeni?

- A rakacai gyorsasági az, amelyik a legjobban tetszik. Egy ritmusos, kevesebb egyenest tartalmazó pálya, ez talán kedvez az autónknak is.

A Hernádvécse - Kányi elág a majd 20 kilométeres hosszával mennyire veheti ki az erőt belőletek?

- Kedveljük a hosszú gyorsaságikat, velünk nem lesz gond, a Skodának nem kedvez a nagy átlagsebesség, erőhátrányban vagyunk kissé.

Három szerviz kiállásotok lesz. Innen vágtok neki a gyorsoknak majd! Mit kívánsz a szervizes srácoknak?

- Kevesebb munkát, mint a Salgó rallyn és esőmentes napot.

A három különböző gyorsra mennyire is lesz nehéz gumizni abban a tudatban, hogy esőre áll az idő a verseny napján?

- Szerintünk nagyon. Az lesz a kulcs a jó eredményhez, ki talál bele a megfelelő gumiválasztásba. Reméljük, egyértelmű lesz az időjárás, az megkönnyítené mindenki dolgát.

Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is: Mentes és Társai Kft., Kronome Zoltán, Vinkovits Béla, Valkai János, Petrás Zsolt, Kovács Zoli.

Fotó: Hajóka SportFotó
- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 19. 07:03, hétfő | Sport

Férfi kézilabda Eb - Az olaszok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott középdöntőbe jutott az Európa-bajnokságon, mivel vasárnap 32-26-ra legyőzte Olaszországot a csoportkör második fordulójában, Kristianstadban.

2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport

Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni

Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.

2026. Január 17. 08:20, szombat | Sport

Tóth Alex a Bournemouth-hoz szerződik

Tóth Alex elhagyja a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és az angol Premier League-ben érdekelt Bournemouth játékosa lesz - a Sky Sports péntek esti híre szerint.

2026. Január 17. 06:00, szombat | Sport

Vb-2026 - Több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett

A december 11-től keddig rendezett első szakaszban több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett a Nemzetközi Labdarúgó Szövetséghez (FIFA) a nyári világbajnokság kapcsán.