Városlista
2026. április 20, hétfő - Konrád, Tivadar

Hírek

2022. Október 16. 13:23, vasárnap | Sport
Forrás: mti

Ádám Martin góljával lett bajnok az Ulszan Hyundai

Ádám Martin góljával lett bajnok az Ulszan Hyundai

A válogatott Ádám Martin gólpasszal, majd góllal járult hozzá az Ulszan Hyundai 2-1-es győzelméhez a Kangvon FC vendégeként, ezzel csapata biztosította bajnoki címét a dél-koreai labdarúgó-élvonalban.

Klubjának közösségi oldala szerint a nyolcszoros válogatott középcsatár a 67. percben, 1-0-s hazai vezetésnél lépett pályára, a 75. percben fejjel gólpasszt adott, majd a 86. percben egy szöglet után közvetlen közelről a hálóba talált. Ádámnak ez volt a 13. mérkőzése, a kilencedik találata és a harmadik gólpassza a dél-koreai bajnokságban.

A legutóbbi három szezonban ezüstérmes Ulszan immár behozhatatlan előnnyel vezet a tabellán az elmúlt öt idény bajnoka, a Csonbuk Motors előtt, így 17 év után lett ismét aranyérmes.

Fotó: Twitter

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport

Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München

A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.

2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport

Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.

A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.

2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd

A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.