Hírek
2011. Szeptember 23. 07:49, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Anya lett Dr. Csont

Megszületett a történelem legnépszerűbb törvényszéki antropológusát játszó Emily Deschanel első gyermeke.
Amíg a rajongók már öt éve azon izgulnak, hogy mikor lesz Emily Deschanelből és David Boreananzból boldog pár a Dr. Csontban, addig a színésznő valódi élete nem is lehetne jobb, főleg, miután tegnap megszületett első gyermeke. Emily egy egészséges kisfiúnak adott életet, a picit pedig Henry-nek keresztelték el a boldog szülők. A népszerű sorozatsztárt egyébként elég sokan támadták, amiért nem adta fel a vega életmódját a terhesség alatt, mint ahogy például Natalie Portman. De mindez fölösleges volt, hiszen nem lett semmi baja a húsmegvonástól a picinek.
Henry világra jötte duplán különleges a szüleinek. A világ legaranyosabb színésznője, Zooey Deschanel nővére ugyanis tavaly szeptemberben kötötte össze életét a Felhőtlen Philadelphiából ismert David Hornsby. Első csemetéjük pedig szinte a házassági évfordulójukon érkezett, még nagyobbá téve az örömöt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.