Hírek
2016. Április 04. 10:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Az EU-török megállapodással az illegális migráció nem zárult le
A miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója szerint az Európai Unió (EU) és Törökország közötti, az Európába tartó menekültáradat megállítását célzó megállapodással az illegális migráció nem zárult le,
a probléma nem oldódott meg. Bakondi György az M1 aktuális csatorna hétfő reggeli műsorában elmondta: valószínűleg az eddigi bevált balkáni útvonal véglegesen lezárul, és a megállapodás után ki fog alakulni egy új migránsútvonal.
Vannak információk arról, hogy az embercsempészek Albánia felé vagy Olaszországba vinnék a migránsokat - közölte.
Bakondi György a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában a kormányzati informatikai rendszerek elleni támadásról szólva elmondta, hogy jelenleg is zajlanak a vizsgálatok.
Emlékeztetett, hogy egyetlen nap alatt mintegy 62 ezer támadás érte a kormányzati informatikai hálózatot. Ez egy úgynevezett túlterheléses támadás volt - mondta Bakondi György.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
