Városlista
2025. december 4, csütörtök - Barbara, Borbála

Hírek

2017. Május 15. 19:47, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Buszmegállóba csapódott egy autó Budapesten - egy ember meghalt, többen megsérültek

Buszmegállóba csapódott egy autó Budapesten - egy ember meghalt, többen megsérültek

Egy ember meghalt, kettő súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett hétfőn, amikor két karambolozó autó egyike buszmegállóba csapódott a főváros XIII. kerületében.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője a helyszínről közzétett Facebook-bejegyzésében azt jelezte, összesen hatan sérültek meg a szerencsétlenségben.

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője korábban azt közölte az MTI-vel: a Dózsa György út és a Kassák Lajos utca kereszteződésében történt a baleset, amely után az egyik roncsból két embert kellett kivágniuk a tűzoltóknak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!

Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg

2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld

Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására

A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll