Hírek
2022. Május 23. 08:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: policehu
Egy gyermek életét vesztette, öten megsérültek a 3-as főuton
Összeütközött két személyautó a 3-as főút 86-os kilométerénél Visonta közelében vasárnap délután, a balesetben egy 10 éves fiú a helyszínen életét vesztette, további öt személy megsérült
- közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n. A vasárnap esti tájékoztatás szerint a helyszínelést a rendőrök 20 óra 45 perckor befejezték, a forgalom zavartalanul halad.
Korábban teljes útlezárás volt a baleset helyszínén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
