Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2018. Július 08. 13:07, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Egy teherautó egyik alkatrésze sodort el egy gyalogost Komlón

Egy teherautó egyik alkatrésze sodort el egy gyalogost Komlón

A rendőrség vádemelést javasol a sofőr ellen.

Közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség egy 40 éves teherautósofőr ellen, aki június 7-én kora reggel okozott közlekedési balesetet Komlón, a Jószerencsét utcában. A megalapozott gyanú szerint az emelhető rakfelületű tehergépkocsit vezető helyi férfi, elindulás előtt nem megfelelően rögzítette a jármű támasztó-talpaló berendezését, amely így menet közben kicsúszott, és elsodorta a gépkocsi melletti járdán haladó gyalogost, aki súlyos sérüléseket szenvedett. A gépkocsi vezetője gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte.

A nyomozás vizsgálati szakaszában a Komlói Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.