Hírek
2021. Augusztus 24. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Egy utcányi autót rongált meg egy 9 éves
Gyorsan azonosították a budapesti rendőrök azt a kisfiút, aki huszonkét autót rongált meg az V. kerületben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitányságra augusztus 11-én egymás után érkeztek a tulajdonosok, akik az utcán parkoló autóik megrongálása miatt tettek feljelentést – közölte a rendőrség.
A nyomozók a térfigyelő kamerák felvételein hamar megtalálták a gyereket, aki biciklijének kormányával láthatóan szándékosan karcolta sorra az álló járműveket.
Rövidesen azonosították is a kilencéves kisfiút. Ő életkora miatt nem büntethető, a rendőrkapitányság a Gyermekjóléti Szolgálatot értesítette.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
