Hírek
2014. Október 22. 12:05, szerda |
Belföld
Forrás: Könykultúra Magazin/Oxi
El Camino hóhéra - Misztikus bűnüldözés zarándokút közben
Szerelem, misztikum, vallásos romantika, spanyol miliő, rejtélyek, megint csak szerelem és krimi, krimi, krimi. Mindezt kínálja új regényében Susanna Lehner, Az El Camino hóhéra című történetben.
A könnyed szórakozás mellett a kötet, nem mellesleg, sajátságos és hiteles leírása is az El Camino-nak, hiszen, mint a kiadói ajánlóból kiderült, a szerző maga is átélte a nyolcszáz kilométeres zarándokutat.
Sussanna Lehner nem ismeretlen az olvasók előtt, immár negyedik regényével ejti ámulatba híveit a „crossover”, azaz műfajkeveredéssel megalkotott munkáival.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
