Városlista
2026. április 20, hétfő - Konrád, Tivadar

Hírek

2018. Július 04. 09:56, szerda | Belföld
Forrás: mti

Elfogták az idős asszony feltételezett gyilkosát Zagyvarékason

Elfogták az idős asszony feltételezett gyilkosát Zagyvarékason

Elfogtak és gyanúsítottként kihallgattak a rendőrök kedd délután egy 29 éves férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölt egy zagyvarékasi idős nőt

- közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel. Szabó Zita tájékoztatása szerint holtan találtak hétfőn egy idős asszonyra zagyvarékasi otthonában. Az elsődleges orvosszakértői vélemény és a helyszíni szemle adatai alátámasztották, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen emberölés gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A nyomozók azonnal megkezdték az adatgyűjtést, a tanúkutatást az elkövető mielőbbi azonosítása, felkutatása és elfogása érdekében - közölte a sajtószóvivő.

A szoljon.hu hírportál információi szerint az idős nőnek vágás volt a nyakán. A rendőrség erről nem kívánt nyilatkozni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 20. 15:00, hétfő | Belföld

A NIS jövőjéről tárgyalt a szerb energiaügyi miniszter a Mol vezetőjével

A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) értékesítéséről és jövőjéről tárgyalt Hernádi Zsolttal, a Mol-csoport elnök-vezérigazgatójával Dubravka Djedovic Handanovic szerb energiaügyi miniszter Belgrádban

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására

Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.

2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld

Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is

A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.

2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.