Városlista
2025. október 17, péntek - Hedvig

Hírek

2018. Január 17. 07:42, szerda | Belföld
Forrás: mti

Emelkedett az üzemanyagok ára

Emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin és bruttó 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt.

Az emeléssel a benzin átlagára literenként 365, a gázolajé 375 forintra nőtt.

A benzin ára legutóbb január 12-én változott, 2 forintos emeléssel 362 forintra nőtt, a gázolaj literje január 5-én 4 forintos emeléssel, 373 forintra drágult.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak az egyes töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld

Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza

Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.

2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld

Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal

2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld

Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten

Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.