Hírek
2024. Január 27. 06:00, szombat |
Sport
Forrás: MTI
EURO-2024 - Óriási volt a magyar érdeklődés a jegyekre, a szurkolók nagy többsége nem is vásárolhat
Hatalmas volt az érdeklődés a magyar szurkolók részéről a nyári Európa-bajnokság azon mérkőzéseinek belépőire, melyeken Marco Rossi tanítványai lépnek pályára.
A sorsolás után csütörtökön értesítették a drukkereket, hogy ki az, aki megvásárolhatja belépőit a találkozókra, az MLSZ az európai szövetségtől kérte ki az adatokat, amiből kiderült, hogy a magyar válogatott kölni összecsapására Svájc ellen több mint 400 ezer, a két stuttgarti találkozó mindegyikére, Németország és Skócia ellen pedig több mint 500 ezer jegyigénylés futott be.
A kölni stadion befogadóképessége 43 ezer fő, míg a stuttgartié 51 ezer, viszont az érintett válogatottak drukkerei "csak" 10-10 ezer jegyet kaptak a találkozókra, a fennmaradó belépőkre pedig szerte a világból bárki - akár Magyarországról is - pályázhatott. Az UEFA rendszerében a nyerteseknek január 31-ig van lehetőségük arra, hogy kifizessék belépőiket, és ha ezt nem teszik meg, akkor ezek a jegyek felszabadulnak, márciusban pedig újabb sorsolás dönt majd a gazdáikról.
A tornán Marco Rossi szövetségi kapitány együttese Svájccal június 15-én, Németországgal június 19-én, Skóciával pedig június 23-án játszik a csoportban, előbbivel Kölnben, utóbbi kettővel Stuttgartban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.
2026. Április 20. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Egygólos ferencvárosi vereség Győrben, bajnokesélyes az ETO
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
