Hírek
2012. Március 10. 07:17, szombat |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Félmilliót tol Alekosznak a TV2 a semmiért - havonta

Folyamatos találgatások kísérték Alekosz csatornaváltását, hiszen senki sem tudta pontosan, mennyi pénzért érte meg a TV2-nek elcsábítania a görögöt.
Az Új Ász információi szerint Alekosz - amellett, hogy kárpótolják elbukott valóvilágos főnyereménye után - havonta úgynevezett készenléti díjat kap, amit 500 ezer forintban állapított meg a csatorna.
A ValóVilág negyedik szériájának nyertese tavaly év végén jelentette be Hajdú Péter műsorában, hogy átnyergel a TV2-höz, és játékosként részt kíván venni az ÖsszeEsküvők című valóságshow-ban. A görög hős azért döntött a csatornaváltás mellett, mert túlbuzgott benne a szereplési vágy, és nehezményezte, hogy az RTL Klub nem kíván teret adni neki a ValóVilág ötödik szériájában.
Az Új Ász információi szerint nem hozott meggondolatlan döntést a görög, hiszen mind lakását, mind autóját pótolni fogják, emellett fizetést is kap a TV2-től.
- Havi 500 ezer forint, úgynevezett készenléti díjat kap Alekosz, amiért a nyugodtabb hetekben egy szöget sem kell arrébb tennie. Néha behívják egy-egy nyilatkozatra a Mokkába, de ennyi. Nem megerőltető szerintem - árulta el a napilapnak egy nevét elhallgatni kívánó informátor, aki arról is mesélt, mennyire utálják ezért Alekoszt a kollégái.
- A legtöbb dolgozó érezteti Alekosszal, hogy egy senki, és megvetéssel néznek rá, amiért a semmittevéssel ennyi pénzt keres. Látszik rajta, hogy rosszul esik neki ez a bánásmód, viszont nem tud ez ellen mit tenni - tette hozzá az informátor.
Új Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.