Hírek
2019. Augusztus 01. 07:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Frankfurtban elfogták a kőbányai gyilkosság miatt körözött férfit
Frankfurtban elfogták a kőbányai emberölés miatt körözött férfit - közölte a rendőrség szerda este a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleményében azt írta: kedden 14 óra 11 perckor érkezett bejelentés, hogy egy kőbányai lakásban holttestet találtak. A BRFK emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást. A 23 éves Cs. Dániel ellen elfogatóparancsot, a Budai Központi Kerületi Bíróság nyomozási bírója pedig soron kívül európai elfogatóparancsot bocsátott ki.
A német társszervek szerdán 18 óra 30 perckor Frankfurtban, egy bevásárlóközpontnál elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.
A magyar hatóságok a férfi kiadatása érdekében a szükséges intézkedéseket megteszik - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
