Hírek
2021. Február 01. 18:09, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten
Gáz-riasztófegyverrel lőtt a levegőbe egy férfi vasárnap este a főváros II. kerületében, senki sem sérült meg, a gyanúsítottat elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a rendőrségre 20 óra 43 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi többször a levegőbe lőtt a Fény utcában, a II. kerületben.
A rendőrök perceken belül a helyszínre értek, és elfogták a 24 éves L. Pétert, aki beismerte, hogy egy gáz-riasztófegyverrel kétszer a levegőbe lőtt.
A járőrök a férfit előállították, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt kihallgatták, a nála lévő fegyvert pedig lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 15:00, hétfő | Belföld
A NIS jövőjéről tárgyalt a szerb energiaügyi miniszter a Mol vezetőjével
A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) értékesítéséről és jövőjéről tárgyalt Hernádi Zsolttal, a Mol-csoport elnök-vezérigazgatójával Dubravka Djedovic Handanovic szerb energiaügyi miniszter Belgrádban
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
