Hírek
2021. November 03. 08:38, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztrció: pixabay
Halálos háztűz volt a Zalában
Egy holttestet találtak egy korábban kigyulladt házban a Zala megyei Belsősárdon - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint kedd este negyed nyolckor érkezett a jelzés a katasztrófavédelemhez, miszerint Belsősárdon egy ideje nem láttak egy embert. A bejelentőnek az épület elé kihelyezett érintetlen ételhordó szúrt szemet.
Hat lenti tűzoltó a helyszínre ment, és a százötven négyzetméteres családi házban egy korábbi tűz nyomait észlelte. A házban egy halottat találtak. Nem zárható ki, hogy az illető a tűz oltása közben szenvedett füstmérgezést.
A házban egy kutya és egy macska is volt. Az állatok a tűzesetet túlélték, állatvédőkhöz kerültek - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
