Hírek
2017. Április 03. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy kerékpárost Lajosmizse közelében
Halálra gázoltak egy kerékpárost hétfő hajnalban Lajosmizse közelében - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A közlemény szerint fél öt körül a 4608-as út 21-es kilométerénél eddig tisztázatlan körülmények között egy személyautó elütött egy kerékpárost, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljesen lezárták, kerülni nem lehet - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
