Hírek
2017. Június 09. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háromnapos intenzív rendőrségi akció az ittas vezetők miatt
Háromnapos, országos közlekedésbiztonsági akciót indít pénteken az ittas és a bódult állapotban vezetők kiszűrésére a rendőrség.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) internetes oldalán azt közölte: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata - TISPOL - éves ellenőrzési terve alapján a rendőrség Magyarország egész területén fokozottan ellenőrzi a gépjárműveket péntek és vasárnap között.
Az akció része az európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzésnek. A háromnapos kampány célja az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrése.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!
Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
