Hírek
2016. Augusztus 20. 14:09, szombat |
Bulvár
Forrás: mti
Jared Leto is szerepel a Szárnyas fejvadász folytatásában, amit Budapesten forgatnak

Jared Leto is szerepel a Szárnyas fejvadász folytatásában, amelyet Denis Villeneuve rendez.
A Ridley Scott eredeti sci-fijét folytató produkcióban Ryan Gosling, Harrison Ford és Robin Wright is szerepet kapott. Leto csatlakozását a szereposztáshoz csütörtökön jelentették be.
A Thirty Seconds to Mars együttes frontembere, aki a Mielőtt meghaltam című filmben nyújtott alakításáért Oscar-díjat és Golden Globe-díjat is kapott, mostanában a Suicide Squad - Öngyilkos osztag című akciófilmben látható a mozikban - emlékeztetett a The Wrap filmes hírportál.
Scott filmje 1982-ben készült Philip K. Dick Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokkal? című regénye nyomán. A sci-fiben Harrison Ford játszotta Rick Deckard nyomozót, aki szökött replikánsok (androidok) után kutat. Ford az évtizedekkel később játszódó folytatásban is megjelenik.
A forgatókönyvet Hampton Fancher és Michael Green írta. Frank Giustra és Tim Gamble mellett Ridley Scott és Bill Carraro szintén executive producerként erősíti a stábot.
A produkció - amelynek felvételei Budapesten folynak - 2017 októberében kerül a mozikba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.