Hírek
2020. Április 28. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Kábítószer-díler bűnbandát számoltak fel Észak-Magyarországon
Kábítószer-kereskedő bűnszervezetet számoltak fel Észak-Magyarországon - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
Öt férfi 2019 őszétől folyamatosan szerzett be különböző helyekről kábítószert, amelyet Miskolcon és környékén adott el fogyasztóknak és továbbértékesítőknek - írta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda.
Szombaton összehangolt akcióval Miskolcon, Nyékládházán és Mályiban elfogták őket. A helyszíneken a nyomozók nagy mennyiségű kábítószert (az előzetes szakvélemény szerint amfetamint és marihuánát), valamint készpénzt és mobiltelefonokat foglaltak le.
A bíróság hétfőn elrendelte a gyanúsítottak letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld
Benyújtotta a kormány az ügynökakták feltárásáról szóló törvényjavaslatot
A lezárult társadalmi egyeztetés eredményeinek figyelembevételével benyújtotta a kormány a parlamentnek az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását lehetővé tévő törvényjavaslatot
2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld
Trenkwalder: meghaladta a 2400 forintot a fizikai dolgozók átlagos órabére idén a második negyedévben
A fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére 2430 forint volt a második negyedévben, ami 8,5 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakában mért 2240 forintos szintet
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
