Hírek
2012. Február 19. 07:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: OrientPress
Kapós volt a Magyar Telekom

A hét utolsó kereskedési napja jól sikerült a tőzsdén. A Magyar Telekomot az osztalékvárakozás és a különadó remélt kivezetése miatt sok befektető vette. A BUX összességében 2,1 százalékos erősödéssel zárt, 19 147 ponton
A Magyar Telekom 5,5 százalékot ralizott, 573 forintig. A MOL 1,6 százalékot erősödött, 19 100 forintig. Az OTP részvényei 1,9 százalékot erősödtek, 3945 forintra. A Richter 1,3 százalékot ment felfelé, 37 990 forintig.
A forint is erősödött. Kora este az eurót 289 forint 90 filléren, a dollárt 220 forint 30 filléren, míg a svájci frankot 239 forint 90 filléren jegyezték.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani
2025. Április 05. 07:56, szombat | Belföld
Nagy Márton: elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai
Elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai, ezért a kormányzati elvárás az árkorlátozás - közölte Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben pénteken.