Városlista
2026. június 5, péntek - Fatime

Hírek

2018. Július 01. 05:02, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten

Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten

Két embert mentettek ki a Dunából a tűzoltók szombaton Budapesten - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy szombat délután a Batthyány térnél egy nő esett a Dunába, a tűzoltóknak a segítségére siető férfit is ki kellett menteniük.

A férfit létrával, a nőt alpintechnikával, speciális hordágyon emelték ki a vízből. Mindkettejüket átadták a mentőknek, akik a helyszínen ellátták őket - tette hozzá Kolozsi Péter.

Címkék: budapest, duna

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld

NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.

2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld

OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés

Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.

2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld

Macron: új korszak kezdődött Magyarországon

A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal

2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld

Pulics Gergely: Én és a Kopóm!

Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai