Hírek
2019. Szeptember 01. 13:12, vasárnap |
Belföld
Forrás: Infovárosok/Fotók: police.hu
Két túlsúlyos autószállított kapcsoltak le az M3-ason
Még péntek délután az M3-as autópálya geleji pihenőjénél értek tetten két sofőrt a rendőrök.
Az autószállító kisteherautón egy, a vontatmányon másik két személyautó volt, a szerelvények súlya a megengedett legnagyobb össztömeget az egyik járműnél több mint másfél tonnával, míg a másiknál több mint három tonnával haladta meg.
A sofőröket előállították a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányságra, ahol a hatóság őket még aznap meghozott elsőfokú határozatában három hónapra eltiltotta a járművezetéstől és pénzbírsággal sújtotta.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
