Hírek
2017. Május 06. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiesett a buszból és meghalt egy férfi a fővárosban
A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki szombaton a főváros XVI. kerületében kiesett a buszból - közölte a rendőrség a saját honlapján.
A police.hu-ra feltett közlemény szerint az eddig tisztázatlan baleset a Vidámvásár utcában történt.
A helyszínelés idejére a rendőrök a Vidámvásár utcát a Somkút utca és a Batthyány Ilona utca között lezárták, a forgalmat a Szabadföld út és a Veres Péter út irányába terelik.
Bakó Pál, a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere az MTI érdeklődésére elmondta, egy 46-os jelzésű buszból esett ki a férfi.
Az ügyet a rendőrség vizsgálja, arról, hogy pontosan mi történt, ők tudnak majd tájékoztatást adni később - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
