Hírek
2011. Augusztus 16. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Kolonics győztes hajói is a nagyközönség előtt

A három éve elhunyt kétszeres olimpiai, és 15-szörös világbajnok kenus Kolonics György emlékére rendeztek kiállítást Szegeden a kajak-kenu világbajnokság kísérő rendezvényeként.
A serlegek, akkreditációs kártyák és más személyes tárgyak mellett az EDF Démász műemlék épületében kiállították a legendás sportoló két hajóját is, az egyikben 1996-ban, Atlantában Horváth Csabával nyert olimpiát 500-on, a másikban Sydneyben egyedül győzött ugyanezen a távon. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:07, péntek | Sport
Schmidt Ádám: hatalmas siker és újabb mérföldkő, hogy a Puskás Arénában rendezhetjük meg a BL-döntőt
2025. Október 16. 07:46, csütörtök | Sport
Portugál-magyar - Rossi: büszke vagyok, de az utolsó két meccs dönt
2025. Október 15. 07:37, szerda | Sport
MOB: már 163 sportoló csatlakozott a kettőskarrier-programhoz
Már 30 sportágból 163-an csatlakoztak a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) által 2023 októberében életre hívott kettőskarrier-programhoz.
2025. Október 15. 07:32, szerda | Sport
Portugál-magyar - Bravúros pontmentés a hosszabbításban
A magyar labdarúgó-válogatott 2-2-es döntetlent játszott kedden a portugál csapat vendégeként a lisszaboni világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így a hazaiak még nem jutottak ki a jövő évi vb-re.