Hírek
2016. November 18. 08:21, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Lapáttal ütött
A nagydorogi rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a sárszentlőrinci férfit.
A Nagydorogi Rendőrőrs súlyos testi sértés bűntett kísérlete miatt indított eljárást egy sárszentlőrinci férfi ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a 61 éves férfi 2016. november 16-án 8 óra körüli időben egy sárszentlőrinci ház udvarán korábbi sérelmei végett bosszúból egy lapáttal többször megütötte ismerősét. A sértett a bántalmazás következtében megsérült.
A rendőrök helyszíni szemlét tartottak, melynek során a lapátot lefoglalták, majd az elkövetőt gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
Az ügyben a további eljárást a Paksi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport
Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni
Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.
