Hírek
2012. Február 01. 08:12, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Üljön bele a Lexus gyönyörű autójába! - VIDEÓ
Minőség és sportosság egyenlő Lexus.
Az idén megrendezett Detroiti Autószalonon mutatkozott be a Lexus új nagyágyúja, az LF-LC tanulmány, mely a 2012-es év egyik legnagyobb durranásának ígérkezik. Ezt a legfrissebb róla készült videó csak megerősíteni tudja, amelynek segítségével képzeletben helyet foglalhatunk a japánok büszkeségében.
A videó és a dizájn a Toyota kaliforniai, Newport Beach-i stúdiójában készült, és hallhatjuk benne a különböző elemek (fényszóró, hátsó lámpa, hűtőrács, kardánalagút és sok egyéb alkatrész) megszületésének hogyanját és inspiráló tényezőit is.
Hogy a koncepcióból gyártásba küldött darab lesz-e, az egyelőre kérdés, de ha megvalósul, akkor valahol 100-130 ezer dollár (23-29 millió forint) körüli árra számíthatnak a leendő vevők. Továbbá felröppent a lehetősége egy olcsóbb, kupé modell gyártásának is, mely a 2010-ben bemutatott SC 430-as Lexusra hajazna.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
