Városlista
2026. január 19, hétfő - Sára

Hírek

2016. Október 18. 08:22, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Megalakulásuk 25. évfordulóját ünnepelték

Megalakulásuk 25. évfordulóját ünnepelték

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály megalakulásának 25. évfordulóját ünnepelték Tengelicen.

A Tolna Megyei Rendőr- főkapitányság Rendészeti Igazgatóságának munkatársai 2016. október 13-án 15 órakor a Tengelici Hotel Orchidea rendezvénytermében ünnepélyes keretek között tartotta meg a Forgalomellenőrző Alosztály megalakulásának 25. évfordulóját.

A rendezvényen Dr. Soczó László rendőr dandártábornok megyei rendőrfőkapitány köszöntötte a megjelent vendégeket.

Dr. Halmosi Zsolt rendőr vezérőrnagy az országos rendészeti rendőrfőkapitány-helyettes ünnepélyesen megnyitotta a rendezvényt, majd Illés László rendőr alezredes, korábbi közlekedésrendészeti osztályvezető tartott előadást a Forgalomellenőrző Alosztály megalakulásának kezdeti nehézségeiről, illetve a tapasztalatairól.

Megyeri Zsolt rendőr őrnagy, a Tolna Megyei Rendőr- főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály vezetője a Forgalomellenőrző Alosztály technikai fejlődéséről, valamint a szankció rendszer elmúlt 25 évében történt változásairól beszélt a jelenlévőknek.

Dr. Kovács Zoltán rendőr ezredes rendészeti főkapitány-helyettes zárta a rendezvényt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport

Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni

Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.