Hírek
2021. Február 14. 10:32, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 70 beteg, 1707-tel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 70, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1707 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu vasárnap.
A kormányzati portálon azt írták: 387 462-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 13 706-ra emelkedett, a gyógyultak száma 296 173.
Az aktív fertőzöttek száma 77 583-ra csökkent. Kórházban 3755 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 312-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 19 927-en vannak, a mintavételek száma 3 377 187-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!
Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
