Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2021. Augusztus 17. 07:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Meghalt a kétegyházi verekedés egyik sérültje

Meghalt a kétegyházi verekedés egyik sérültje

A gyulai kórházban életét vesztette az a férfi, aki a szombati, kétegyházi verekedésben súlyosan megsérült - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.

A police.hu-n azt írták: a haláleset miatt a csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaságon kívül halált okozó testi sértés miatt is folytatják az eset körülményeinek a kivizsgálását.

Szombat kora délután két család támadt egymásra a Békés megyei Kétegyházán, többen összeverekedtek, négyen megsérültek. A rendőrök három férfit még aznap őrizetbe vettek. Két férfit vasárnap Orosházán fogtak el, kettőt pedig hétfőn délelőtt Békéscsabán és Gyulán állítottak elő és vettek őrizetbe.

A rendőrségen az a férfi is őrizetben van, aki a gyanú szerint a halált okozó sérülésért tehető felelőssé - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.