Hírek
2019. Április 30. 13:57, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghosszabbították a Virágos Magyarország verseny jelentkezési határidejét
Annak érdekében, hogy minél több település vehessen részt a Virágos Magyarország versenyversenyen, a szervezők június 1-jéig meghosszabbították a jelentkezés határidejét
– közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség az MTI-vel kedden. Az idén 26. alkalommal várják a jelentkezőket az ország legnépszerűbb környezetszépítő megmérettetésére, amelyre idén először határon túli települések is nevezhetnek – írták a közleményben.
A versenyhez évről-évre több száz település és közel hárommillió ember csatlakozik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
