Hírek
2012. Március 01. 14:25, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Önálló életre kelt Jennifer Lopez mellbimbója

Nem szűnik a vita akörül, hogy villantott-e Jennifer Lopez az Oscar-gálán. A sztár csak nevet a történeten, miközben mellbimbójának már saját Twitter-oldala is van.
Napokkal az Oscar-díjátadó ünnepséget követően sem szűnik a vita arról, hogy félrecsúszott-e Jennifer Lopez ruhája a gálán, láthatóvá téve a sztár mellbimbóját. Egyesek meg vannak győződve róla, hogy a híresség villantott, mások szerint azonban csupán a mélyen dekoltált estélyije vetett árnyékot, és JLo stylistja is nekik ad igazat.
"Magam adtam fel a ruhát Jenniferre, és én is öltöztettem át a gála után - mondta el Rob Zangardi. - Mi szóltunk neki a kolléganőmmel arról is, hogy mindenki az állítólagos villantásáról beszél, de ő csak nevetett az egészen. Azt mondta, olyan szűk volt a ruha, hogy semmije sem látszódhatott ki, amit takarni akart."
Bár a sztár maga is cáfol, sokan nem hajlandóak elfogadni, hogy nem volt semmi látnivaló, sőt néhányan még egy Twitter-oldalt is létrehoztak Jennifer Lopez mellbimbójának, ahol a testrész nevében üzengetnek. Hasonló weblapot kapott egyébként Angelina Jolie jobb lába is az Oscar-díjátadó után, amelyet egy combig felsliccelt ruhában villantott meg a színésznő, sőt Bradley Cooper bajusza is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.