Hírek
2016. Május 19. 08:39, csütörtök |
Helyi
Forrás: vezess.hu
Nem ő okozta a balesetet, de gyanúsított lett
Elhajtott a balesetet szenvedett sofőr mellett, ezért gyanúsítottként hallgattak ki a rendőrök egy paksi férfit.
A magyar büntetőtörvénykönyv nemcsak a rablásról, csalásról rendelkezik, de a segítségnyújtás elmulasztásáról is. Akár 3 év börtönt is kaphat, aki így tesz.
Ez veszélyezteti most egy 28 éves férfit, aki ellen a Dombóvári Rendőrkapitányság Rendészeti folytat eljárást.
A nyomozás adatai szerint a paksi lakos 2016. május 17-én korán reggel egy tehergépjárművet vezetett a 61-es számú főúton Kocsola és Dombóvár között, amikor egy másik tehergépkocsi megelőzte.
A férfi észlelte, amint a jármű az előzés közben megcsúszik, majd az árokba hajt és felborul, ennek ellenére nem állt meg a helyszínen, és nem nyújtott segítséget a sofőrnek. A járművezető az elsődleges orvosi vélemény alapján súlyos sérülést szenvedett.
A rendőrök a paksi férfit Dombóváron megállították, elfogták, a rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi a bűncselekményt beismerte, tettére nem tudott magyarázatot adni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport
Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni
Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.
