Városlista
2025. december 4, csütörtök - Barbara, Borbála

Hírek

2011. December 14. 07:38, szerda | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

„Nem vagyok favorit”

„Nem vagyok favorit”

A spanyol Marc Coma, aki eddig három alkalommal nyerte meg a Dakar-ralit a motorosok között, azt nyilatkozta, hogy óriási küzdelemre számít, és nagyon nehéz lesz megvédenie a címét.

„Nem vagyok favorit, az útvonal hallatlanul nehéz lesz” – mondta a 35 esztendős motoros, aki 2006-ban, 2009-ben és az idén januárban diadalmaskodott a világ legnagyobb és legkeményebb terepraliversenyén. „Új utak is lesznek, hiszen a mezőny Peruba is ellátogat, és beterveztek egy embert és gépet próbáló maratoni szakaszt is.”

A Dakar-ralit ismét Argentínában és Chilében, illetve új helyszínként Peruban rendezik meg: a viadal újév napján rajtol Mar del Platában, és 15-én Limában fejeződik be. Az össztáv több mint 8300 kilométer.

Címkék: Dakar-rali, Marc Coma, motor

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport

Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát

Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.

2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport

Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón

Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.