Hírek
2017. Augusztus 02. 10:52, szerda |
Sport
Forrás: mti
Neymar eszméletlen összegért eligazol a Barcelonából
Neymar, az FC Barcelona labdarúgója közölte csapattársaival, hogy a Paris Saint-Germainhez szerződik.
A 25 éves brazil játékos a szerda délelőtti edzésen jelentette be döntését, pár perccel később pedig távozott - számolt be róla a RAC1 katalán rádió.
A klub annyit hozott nyilvánosságra a történtekről, hogy a támadó jelezte csapattársainak: "az a szándéka, hogy távozik és máshol folytatja pályafutást, az edző pedig engedélyezte neki, hogy otthagyja az edzést".
A nemzetközi sajtóban az elmúlt hetekben sok találgatás jelent meg Neymar jövőjéről, s több helyen megírták: a PSG kész kifizetni a brazil futballista 222 millió eurós (67,7 milliárd forintos) kivásárlási árát.
Neymar 2013 nyarán igazolt a Barcelonához, amelyben végig kulcsembernek számított. A 2016/17-es idényben 45 tétmeccsen 20 gólt szerzett és 27 gólpasszt adott. Szerződése 2021 nyaráig érvényes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport
Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.
