Hírek
2022. Június 06. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nő támadt nőkre, erőszakkal akart rabolni

Perceken belül elfogták a feltételezett elkövetőt az angyalföldi rendőrök.
A gyanú szerint egy nő május 31-én, 8 óra után néhány perccel Budapest XIII. kerületében, a Hollán Ernő utcában megtámadott egy arra sétáló asszonyt, akinek a napszemüvegét akarta erőszakkal elvenni. Rövid dulakodás után a támadó otthagyta kiszemelt áldozatát, és egy másik járókelőhöz lépett. Ennek a nőnek a haját húzta, megpróbálta a telefonját és tárcáját kitépni a kezéből, azonban itt sem járt sikerrel – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy egyik megtámadott nő sem sérült meg. Az angyalföldi rendőrök a bejelentést követő tíz percen belül elfogták a feltételezett elkövetőt.
A 31 éves T. Virágot a nyomozók rablás bűntett kísérlet megalapozott gyanújával hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre