Hírek
2020. Január 04. 09:06, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nyártól lesznek ingyenesek a meddőségkezelésben használt gyógyszerek
Júliustól lesznek ingyenesek a meddőségkezelésben használt gyógyszerek és a teljes körű meddőségi kivizsgálások - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) pénteken az MTI-vel.
"Ahogy a Magyar Közlönyben megjelent, július 1-től lesznek ingyenesek a meddőségkezelésben használt gyógyszerek. Csakúgy, mint a teljes körű meddőségi kivizsgálás a nők és a férfiak esetében is" - írták.
Az Emmi a közleményben kitért arra, hogy 2020-tól TVK (teljesítményvolumen-korlát) mentesen számolhatják el a közfinanszírozott intézmények a beültetéseket.
"A múlt év végén gyarapodott az állami fenntartású meddőségkezelési intézetek száma, napjainkban már 12 korszerű felszereléssel működő meddőségi központ várja az érintetteket" - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!
Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
