Hírek
2012. Május 22. 07:17, kedd |
Sport
Forrás: Pecsu Press
Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői
Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.
A Budajenő Kempo Kupa délelőtti programjában a technikai számok (formagyakorlat, fegyveres formagyakorlat, önvédelem), a délutániban pedig a küzdelmi kategóriák (light kontakt, chikara kurabe, full B) kaptak helyet.
A több mint száz induló részéről közel háromszáz nevezés érkezett be a szervezőkhöz a különböző versenyszámokat illetően. Összesen tizenhárom klub sportolói léptek pástra az országos viadalon.
A Budajenő Kempo Kupa csapatversenyét a Dojo Lovász SKE nyerte, megelőzve a házigazda Budajenő Kempo Klub I-es csapatát, valamint a Magyar Kempo Iskolát.
Budajenő, 2012. május 19.
További információk:
www.hungariankempo.hu
Pecsu Press
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.
2026. Április 20. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Egygólos ferencvárosi vereség Győrben, bajnokesélyes az ETO
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
