Hírek
2021. November 29. 08:57, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ötnapos ülésbe kezd az Országgyűlés
Az Országgyűlés hétfőn ötnapos ülésbe kezd. A képviselők napközben interpellációkat és azonnali kérdéseket tehetnek fel.
Az ülés 13 órakor, két a közelmúltban elhunyt korábbi képviselőre Leszkovszki Tiborra (MSZP) és Sándorffy Ottóra (FKGP) történő emlékezéssel kezdődik, majd napirend előtti felszólalások hangzanak el.
Ezt követően az interpellációkra másfél óra, az azonnali kérdésekre pedig további hatvan perc áll rendelkezésre.
A parlament a héten csütörtökig folytatja ülését, amely december 6-án, hétfőn ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
