Hírek
2022. Június 20. 12:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Prostitúcióra kényszerített a saját feleségét a 21 éves férfi - Videó

Egy 21 éves férfit fogtak el Pellérden a rendőrök a minap. A nyomozók emberkereskedelemmel és kényszermunkával gyanúsítják.
A Mecsek Közterületi Alosztály munkatársai június 17-én délelőtt a pellérdi szőlőhegyen fogtak el egy férfit, aki a gyanú szerint 2018 júniusától közel négy éven át arra kényszerítette feleségét, hogy prostituáltként dolgozzon. A nőt folyamatosan bántalmazta, szexuálisan kihasználta, a nő prostitúcióból származó pénzét pedig rendszeresen elvette – közölte a rendőrség.
A 21 éves férfit előállították a rendőrségre, majd kihallgatták gyanúsítottként. Őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.
Ellene emberkereskedelem és kényszermunka miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:40, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: jövő év februárjáig sor kerül az első beton öntésére a paksi bővítés kapcsán
2025. Október 16. 07:36, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: nemsokára találkozom Donald Trumppal
2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld
Jelentősen csökkent az ipari termelés
2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld
Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar
2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K