Városlista
2025. október 17, péntek - Hedvig

Hírek

2011. Október 23. 07:53, vasárnap | Bulvár
Forrás: Story Online

Rá sem ismerni az énekesnőre

Rá sem ismerni az énekesnőre

Alig ismerték fel rajongói a kilencvenes évek egyik legnagyobb sztárját, Sinead O\'Connort, amikor nemrég Írországban lépett fel. Az elhízott énekesnő most eltökélte, újra visszatér a csúcsra.

Kopaszra borotvált fejével és egyedi hangjával hatalmas jövőt jósoltak Sinead O'Connornak. Ám a Nothing Compares To You című sláger óta eltelt években sok minden megváltozott. Az énekesnőnek azóta négy apától négy gyereke született, és magánéleti, valamint szakmai kudarcai annyira megviselték a mániás depresszióban szenvedő sztárt, hogy öngyilkos akart lenni. "A zene éltetett, egyedül az adott erőt" - mondja O'Connor, aki most elhatározta, hogy újra bebizonyítja, érdemes rá figyelni. Bár igaz, a nyár végi koncertjén még régi rajongói is alig ismertek rá. "A hangja a régi, de ahogy kinéz! Ha tényleg sztár akar lenni, előbb talán le kellene fogynia" - kritizálta egyikük.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár

November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm

November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.

2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár

A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban

Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.

2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár

Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm

Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.