Városlista
2026. április 20, hétfő - Konrád, Tivadar

Hírek

2015. Október 07. 10:37, szerda | Sport

Rallycross: Nehezített körülmények

Rallycross: Nehezített körülmények

Rallycross Országos bajnokság -
Nyirád Motorsport Centrum
2015.10.03-04.

A szombati nap szerencsésebben alakult a HQ Racing versenyzői számára, mint a vasárnap, de Hangodi Zoltánnak és Hangodi Bendegúznak így sem lehetett különösebb oka a panaszra a nyirádi versenyhétvége záró napján.

A szombati futamgyőzelmek után vasárnap Hango az ötödik, Beni a második helyen zárta a ralycrosst.

“A szombati nap szerencsésebben alakult, mint a vasárnapi, de azért jól éreztük magunkat. Nekem megint beragadt a váltóm kettesbe, úgyhogy nehezített körülmények között versenyeztem, de az ötödik hellyel elégedett vagyok” – értékelt Hango.

“A szombati nap jól sikerült, de a vasárnapi harmadik előfutamon Széll Szabi gyorsabb volt. A döntő első rajtkockája így is az enyém lett, de végül a jokeren megelőzött. Örülök a második helynek, persze az első azért jobb lett volna. Nagyon szoros a csata a bajnokságban, sok múlik a máriapócsi versenyen, így arra nagyon fel fogunk készülni” – mondta el Beni.

“Ezen a hétvégén nyílt napot tartunk a Kakucsringen, amelyre ezúton is szeretnénk meghívni mindenkit” – vette vissza a szót Hango.

“Október 10-én, szombaton reggeltől sötétedésig kint leszünk, főzünk, eszünk-iszunk, és természetesen visszük a versenyautókat is. A csapat összes járműve megtekinthető lesz a terepralis buggyktól, a rallycross-os autóinkon át, a rally-s BMW-nkig. Szeretettel várunk minden kedves szurkolót és érdeklődőt!”

A rallycross bajnokságból már csak egyetlen futam van hátra, erre három hét múlva, október 23-24-én Máriapócson kerül sor.

- Kónya Rita -
www.tereprali.com

Címkék: autósport, Rallycross

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport

Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón

Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.

2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport

Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München

A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.

2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport

Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.

A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.