Hírek
2017. Április 10. 07:30, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Rengeteg baleset történt a hétvégén – ketten meghaltak
Két balesetben ketten haltak meg a hétvégén az ország közútjain - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 138 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, ebből két halálos kimenetelű közlekedési balesetben két ember életét vesztette, 29 súlyos és 107 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 616 embert fogtak el, közülük 125-öt körözés alapján, 406-ot pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 569 személyt állítottak elő, köztük 250-et bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 47-et ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedésre 346 esetben volt szükség - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld
Benyújtotta a kormány az ügynökakták feltárásáról szóló törvényjavaslatot
A lezárult társadalmi egyeztetés eredményeinek figyelembevételével benyújtotta a kormány a parlamentnek az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását lehetővé tévő törvényjavaslatot
2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld
Trenkwalder: meghaladta a 2400 forintot a fizikai dolgozók átlagos órabére idén a második negyedévben
A fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére 2430 forint volt a második negyedévben, ami 8,5 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakában mért 2240 forintos szintet
2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld
Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz
2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld
Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében
A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!
