Hírek
2013. Február 28. 18:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Samsung Galaxy S IV - küszöbön a bemutató

A Samsung a létező szinte összes hírcsatornáján tudatta a nagyközönséggel, hogy az Androidos forradalmat elhozó Samsung Galaxy S IV okostelefon bemutatására már csak napokat kell várni.
Még nincs egy éve, hogy a Samsung Galaxy S III betört a piacra, de a dél-koreai gyártó máris egy újabb nagy dobásra készül: érkezik a Galaxy S IV. Erről többek között a hivatalos Facebook, Twitter és a Samsung Mobile Press oldalról értesülhetett a közönség. A rendhagyó "bejelentés" mindössze egy kép volt, ami New York-ba invitálja az embereket 2013. március 14-ére, melynek témája a szöveg szerint: "Ready 4 The Show - Come and meet the next Galaxy". A 4-es szám itt egyfajta angol nyelvű szójátéknak felel meg, de egyértelműen a Galaxy S IV bemutatását sejteti. Az eseményről a YouTube élő közvetítést ad, melyet magyar idő szerint március 15-én éjjel 1 órától lehet megtekinteni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak