Hírek
2011. November 27. 14:53, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Segítenének a szurkolóknak
A Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) azt szeretné elérni, hogy több szurkoló láthassa a magyar csapatok Bajnokok Ligája-mérkőzéseit.
Az MKSZ vasárnapi közleménye szerint az elmúlt hónapokban a témában számtalan megbeszélést szervezett, melynek eredményeként a héten már úgy tűnt, sikerül elérnie az áttörést, és az MKB Veszprém vasárnapi BL-mérkőzését a Magyar Televízió is közvetítheti. Azonban a közvetítési jogokat megvásárló Digisport csatorna elzárkózása miatt ez mégsem történhetett meg, így további egyeztetésekre van szükség.
„A Magyar Kézilabda Szövetség elfogadhatatlannak tartja, hogy a sportág bármely szereplője, médiaszolgáltatója pillanatnyi üzleti vagy magánérdekét a kézilabdázás népszerűsítése, a szurkolók elvárásai és így a közérdek fölé helyezze” – olvasható a közleményben.
A BL-közvetítési jogokkal rendelkező Európai Kézilabda Szövetség 2011 márciusában hosszú távra értékesítette a közvetítés lehetőségét a Digisport csatorna számára. Az MKSZ állásfoglalása szerint „ezen döntés következménye, hogy a kézilabdát figyelemmel kísérő szurkolók és tévénézők túlnyomó többsége egyáltalán nem láthatja a Bajnokok Ligájában szereplő magyar klubcsapatok mérkőzéseit”.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.
2026. Április 20. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Egygólos ferencvárosi vereség Győrben, bajnokesélyes az ETO
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
