Hírek
2019. Január 02. 14:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Segítségnyújtás elmulasztása miatt nyomoznak az M3-ason talált holttest ügyében
Segítségnyújtás elmulasztása miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az M3-as autópályán szerda hajnalban talált holttest ügyében - közölte a rendőrség a honlapján.
A női holttestet Budapesten, az M3-as autópálya fővárosból kifelé vezető oldalán találták a 11-es kilométerszelvénynél. A helyszíni szemle során a rendőrök megállapították, hogy az áldozatot az autópályán ütötték el, a gázoló segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
Az ügyben a BRFK ismeretlen tettes ellen indított eljárást segítségnyújtás elmulasztása miatt.
A helyszíni szemlét a rendőrök befejezték, a forgalom zavartalan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
