Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2015. Október 18. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Tizenegymilliós szállítmánnyal menekült egy cigarettacsempész Szabolcsban

Tizenegymilliós szállítmánnyal menekült egy cigarettacsempész Szabolcsban

Tizenegymillió forint értékű szállítmánnyal próbált menekülni egy cigarettacsempész, a rendőrök Győrteleken fogták el - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.

Fehérvári Marietta elmondta: a fehérgyarmati járőrök pénteken késő este akartak ellenőrizni egy gépkocsit Fehérgyarmat és Tunyogmatolcs között, de a sofőr a megállításra felszólító megkülönböztető fény- és hangjelzést figyelmen kívül hagyva nagy sebességgel továbbhajtott.

A járművezető végül Győrteleken állt meg, ahol az őt üldöző rendőrök elfogták.
A kocsi átvizsgálásakor 10 540 doboz cigaretta került elő a járműből. A 44 éves tiszabecsi sofőrt előállították és a több mint 11 millió forint értékű dohányáruval együtt átadták a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársainak, akik eljárást indítottak ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld

Benyújtotta a kormány az ügynökakták feltárásáról szóló törvényjavaslatot

A lezárult társadalmi egyeztetés eredményeinek figyelembevételével benyújtotta a kormány a parlamentnek az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását lehetővé tévő törvényjavaslatot

2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld

Trenkwalder: meghaladta a 2400 forintot a fizikai dolgozók átlagos órabére idén a második negyedévben

A fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére 2430 forint volt a második negyedévben, ami 8,5 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakában mért 2240 forintos szintet

2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld

Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz

2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld

Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében

A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!