Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2011. Július 01. 14:17, péntek | Belföld
Forrás: OrientPress

Törölte a MÁV az 55 év felettiek kedvezményét

Törölte a MÁV az 55 év felettiek kedvezményét

Péntektől megszüntette az 55 év feletti utasok kedvezményes díjszabását a MÁV-Start Zrt.: többé nincs 20 százalékos árengedményük a vonatokon.


A MÁV közleményben számolt be a változásról, melynek értelmében július elsejétől már nem kaphatnak kedvezményes jegyet az 55 év felettiek. Az elővételben vásárolt kedvezményes menetjegyek az érvénytartamon belüli utazásra még felhasználhatóak, de azoknak, akik érvénytartam megjelölése nélkül vásárolták a kedvezményes árú menetjegyet, már kiegészítő jegyet kell venniük, vagy a pénztárakban kezelési költség nélkül visszakaphatják pénzüket – figyelmeztet a vasúti társaság.

OrientPress Hírügynökség

Címkék: máv

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld

ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése

Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése

2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld

Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután

Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.

2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld

Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén

Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal