Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2017. Szeptember 02. 05:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Ügyfélbarát fejlesztéseket hajtottak végre az e-útdíj rendszerben

Ügyfélbarát fejlesztéseket hajtottak végre az e-útdíj rendszerben

Ügyfélbarát fejlesztéseket hajtott végre az e-útdíj rendszerben a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt., az alacsonyegyenleg értesítési funkció minimum értékét 6000 forintra emelte,

továbbá a regisztrált felhasználók minden egyes gépjárműhöz telefonszámot rendelhetnek.

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. pénteki közleményében hangsúlyozza, hogy a HU-GO megtett úttal arányos elektronikus útdíjszedési rendszer négy évvel ezelőtti indulása óta folyamatosan fejlesztik az alkalmazott technológiai megoldásokat.

Az alacsonyegyenleg-értesítés szolgáltatás attól óvja meg az úthasználót, hogy lemerüljön a számla egyenlege, és ne legyen fedezete a folyamatban lévő fuvarok útdíjának kiegyenlítésére.

A járművekhez megadott telefonszámon a fuvarozó bevallási közreműködője értesíteni tudja a jármű vezetőjét a fedélzeti egység meghibásodásáról, egyéb műszaki problémákról, hogy még időben orvosolni tudják a problémát - mutat rá a NÚSZ Zrt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld

Benyújtotta a kormány az ügynökakták feltárásáról szóló törvényjavaslatot

A lezárult társadalmi egyeztetés eredményeinek figyelembevételével benyújtotta a kormány a parlamentnek az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását lehetővé tévő törvényjavaslatot

2026. Július 22. 12:00, szerda | Belföld

Trenkwalder: meghaladta a 2400 forintot a fizikai dolgozók átlagos órabére idén a második negyedévben

A fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére 2430 forint volt a második negyedévben, ami 8,5 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakában mért 2240 forintos szintet

2026. Július 22. 07:30, szerda | Belföld

Ellenállási nyilatkozatot tett közzé a Fidesz

2026. Július 22. 07:24, szerda | Belföld

Magyar Péter: várjuk az ügyészségi tájékoztatót a Fidesznél történt házkutatás ügyében

A Fidesz saját tájékoztatása szerint a mai napon házkutatást és lefoglalást hajtottak végre nyomozók Orbán Viktor pártjának szerverei kapcsán. Várjuk az ügyészségi tájékoztatót!