Városlista
2025. október 16, csütörtök - Gál

Hírek

2017. Április 12. 07:30, szerda | Belföld
Forrás: mti

Újra emelkedett az üzemanyagok ára

Újra emelkedett az üzemanyagok ára

Emelte bruttó 4 forinttal a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt.

Az emeléssel a benzin átlagára 363 forintra, a gázolajé pedig 359 forintra nőtt.

Legutóbb múlt pénteken emelkedett az üzemanyagok ára, a benziné bruttó 5 forinttal, a gázolajé bruttó 4 forinttal. Április elseje óta a benzin literenként 14 forinttal, a gázolaj 10 forinttal lett drágább.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 07:36, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: nemsokára találkozom Donald Trumppal

2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld

Jelentősen csökkent az ipari termelés

2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld

Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar

2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K